O MNIE


Witaj! :)


Jakiś czas temu postanowiłam, że założę własną stronę. Z wewnętrznej potrzeby, głowy pełnej pomysłów, chęci pisania i ukończenia w tym roku 30-stki założyłam Part of Jo.

Part of Jo jest miejscem, w którym najczęściej opisuję swoje codzienne przemyślenia, dzielę się cząstką swojego życia, snuję plany na przyszłość i podziwiam innych. Stąd znajdziesz na moim blogu takie kategorie wpisów jak:

* moje osobiste zauroczenia (Polecam | Ludzi - Miejsca - Rzeczy)
* inspiracje wnętrzarskie, estetyczne itp. (Design | Interiors)
* moją codzienność i przemyślenia  (Reality)
* o przeżywaniu życia świadomie i spokojnie (Slow Life | Sztuka życia) 
* wpisy o podróżach (małych i dużych) tych odbytych jak i tych upragnionych (Travel)


Jaka jestem?

Jestem osobą wrażliwą, zarówno na piękno jak i na krzywdę. Jestem ekstrawertykiem - przeżywam wszystko na zewnątrz:). Lubię żyć świadomie, dlatego też wiele wpisów tutaj jest właśnie o świadomości. Zwracam uwagę na estetykę wnętrz, lubię porządek w mieszkaniu i czyste powietrze. Najbardziej lubię odpoczywać na łonie natury, z dala od tłumu turystów, poszukując ciekawych miejsc... Mam temperament Włochów: śmieję się i płaczę w sekundzie, dużo mówię i gestykuluję, cieszą mnie drobnostki, jak jestem głodna jestem zła..:)

Aktualnie mieszkam we Wrocławiu. Staram się żyć w tempie slow, pielęgnować więzy rodzinne, mniej się stresować a więcej cieszyć z każdego nowego dnia, tak po prostu. Przede mną wiele "wielkich" wyzwań, jak budowa domu więc będę dzieliła się swoimi przeżyciami również tutaj.

Z pozdrowieniami,

Jo.

kontakt: partofjoan@gmail.com 

Większość zdjęć na blogu pochodzi z www.unsplash.com. Pozostałe, mojego autorstwa są podpisane. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz